Üvey kız kardeşiyle aynı odayı paylaşan adam odasına girdiğinde her tarafta yerlerde südyen ve kilot görünce çıldırarak balık etli seksi üvey kardeşinin yanına gelerek ona daha temiz olması gerektiğini ve etrafı dağıtmamasını söyler. Kızın südyenleri hep yerlerde dolaşmaktadır ancak kız içine südyen giymemiş ve meme uçları belli olmaktadır. Buda adamı biraz tahrik etmiştir ancak kendisini firenleyerek yanından ayrılmıştır.

Daha sonra kız banyoya girerek banyonun kapısını kapatmadan kendisini parmaklamaya başlar. Deli gibi inleye inleye mastürbasyon yapan kızı gören adam şok olur. Üvey kardeşi çıplak bir şekilde amıyla oynuyordur. O büyük memeleri canlı ve çıplak görünce beyninden vurularak kendisini kaybeder ve üvey kız kardeşinin kapıyı kapatmasını söyleyerek zorlada olsa yanından ayrılır. Üvey kardeşini öyle görmek onu çok tahrik etmiştir ve içindeki azgınlığı acilen atmalıdır. Oda kendisini odaya atarak 31 çekmeye başlar.

31ini çekerken birden içeri üvey kız kardeşi gelerek hani kapı açık mastürbasyon çekmek yasaktı diye uyarır. Adamda kusura bakma çok azgındım seni gördüğüm için kendimi tutamadım ve 31 çekmeye başladım deyince bu kızın hoşuna gider ve 31inde ona yardım etmek ister..

2. Player tıkla izle indir

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5 Comments

 • Emir 8 ay ago

  DA BU PORNONUN REKLAMSIZ HALINI DONMADAN IZLEYEBILIRSINIZ.

 • Gizem 8 ay ago

  İsmim Gizem üniversite öğrencisiyim bekarım 24 yaşındayım.0537 *** *** ** zevk dolu sohbet için ara yakınsak eve veya otele de gelirim

 • Lalalala 8 ay ago

  bu kadının adı ne

 • Ddggdhd 8 ay ago

  31 çekmeyi öğretiyor amk

 • mert gökmen 8 ay ago

  numaranı tam olarak yazsan iyiydi